Aké je to, zveriť sa do rúk make-up artistky

Aké je to, zveriť sa do rúk make-up artistky

Aké je to, zveriť sa do rúk make-up artistky

Chcete zvýrazniť svoju prirodzenú krásu, alebo zažiť doslova ohromujúcu premenu? V každom prípade a pre každú príležitosť máme pre vás odpoveď – a tou je naša mladá a mimoriadne talentovaná make-up artistka Valeria Putz.

Už teraz sa môže pochváliť úspechom na niekoľkých súťažiach, prácou pri profesionálnych módnych foteniach a s kozmetikou Zerva sa zúčastnila ako vizážistka aj takého prestížneho podujatia, akým sú Bratislavské módne dni. Jej nadšenie ju však ženie neustále dopredu a preto  sa aj naďalej rozvíja, navštevuje kurzy a je otvorená novej inšpirácii. Jej hlavnou devízou jednoznačne je schopnosť zvýrazniť prirodzenú krásu, čo ocenila aj porota súťaže Sothys Paris s témou Parisian Chic Style Show, kde Vali získala za svoju sofistikovanú prácu 1. miesto.

Paris CHic

Táto nádherná jemná vizíž priniesla Valerii prvé miesto na súťaži Parisian Chic Style kozmetickej značky Sothys.

Jej talent zakúsili na vlastnej tvári už aj známe tváre. V minulosti líčila Zuzanu Kanócz a medzi jej pravidelné zákazníčky patrí moderátorka Martina Šimkovičová. „Na tejto práci ma najviac baví to, keď môžem vyzdvihnut krasu a prednosti každej jednej zákazníčky, pretože každá je niečim výnimočná. A ten pocit na konci, keď sa pozrú do zrkadla a povedia, že wooow a sú úplne unesené a ˇšťastné, tak to je ten najlepší pocit, aký človek zo svojej práce môže mať,“ podelila sa s nami o zdroj svojho nadšenia Valeria.

Simkovicova

Martina Šimkovičová je spokojnou Valeriinou klientkou.

Kanocz

So Zuzanou Kanócz sa stretla počas fotenia pre značku šperkov.

Líčením na svadby, slávnosti, spoločenské podujatia, či iné výnimočné dni sa však možnosti našej vizážistky ani zďaleka nekončia. Rovnako skvele, ako dokáže podčiarknuť vaše rysy a vaše prednosti, vás dokáže v prípade potreby pre tématickú či helloweenskú párty premeniť na strigu, zombie, či inú príšeru alebo rozprávkovú bytosť podľa vašej predstavy.

Je možné, že toto maskérske nadanie v buducnosti ešte využije naplno. Jej vízie totiž siahajú doslova ku hviezdam. „Mojim pracovným snom je dostať do Kanady na Vancouver Film School na odbor Make Up Design for Film & Television. A potom samozrejme pracovať ako filmová maskérka,“ prezradila nám make-up artistka. Ešte pred tým, než sa vydá na ďaleké cesty, rozhodne si nenechajte príležitosť otestovať jej kúzelné ručičky. Nájdete ju u nás v Gold Studiu. A pár ukážok z jej skvelej tvorby na fotkách pod článkom.

jemna

Make-up artistka si poradí s jemnejšími…

odvazna

… aj odvážnejšími vizážami.

svadobna

Rozžiarená nevesta

helloween

Chcete vyhrať súťaž o najlepšiu masku? Valeria sa o to postará!

maska

maska 2