Magická trojka pre starostlivosť o pleť v lete

Magická trojka pre starostlivosť o pleť v lete

Nádherne rovnomerne opálená pokožka bez nedokonalostí. Sen každej ženy v lete. Prinášame niekoľko tipov, ako to dosiahnuť.

V letnom období sa pleť viac mastí. Spoločne s potením a menšími nečistotami napríklad z piesku môžu na tvári vznikať vyrážky. Preto sa odporúča venovať pozornosť najmä pri umývaní.

Peeling

Nemali by ste zabúdať na pravidelný peeling. Jeho výhodou je aj to, že krásna pleť sa aj účinnejšie hydratuje. Normálna a suchá pokožka sa odporúča peelinngovať raz týždenne, mastná dvakrát. Ideálny je jemný povrchový peeling, aby sme pleť zbytočne nezaťažovali.
V našom salóne sa môžete objednať nielen na peeling tváre, ale aj celého tela. Vaša pokožka sa potom rovnomernejšie a rýchlejšie opáli.

Hydratácia
Hydratácia nielen zvnútra, ale aj zvonka. Pamätajte, že aj keď ste pri vode či mori, pre vašu pleť to neznamená, že sa automaticky hydratuje. Dopomôcť jej môžete hydratačnými maskami. Aj mastnú pleť treba hydratovať.

 

Ochrana
Ochranu pleti používajte aj keď sa nepohybujete po slnku a vo vonkajšom prostredí dlho. Minimálne vašu tvár rozžiari makeup aj s ochranným faktorom. Pri natieraní opaľovacím krémom nevynechajte ani krk, uši a prsty na nohách.