Nechajte svoje telo oživiť

Nechajte svoje telo oživiť

Lymfodrenáž. Znie to hrôzostrašne, no v skutočnosti ide o skvelý spôsob relaxácie, ktorý prospeje najmä vám a vášmu telu. Či už máte pred dovolenkou alebo po, nie je podstatné. Lymfodrenáž totiž môžete absolvovať počas celého roka. V čom je jej čaro?

Telo je v lete viac napuchnuté, a to je jeden z problémov, ktorý dokáže odstrániť práve lymfodrenáž. Okrem toho zbaví telo toxínov a celulitídy.
Lymfodrenáž je určitý druh masáže, svojím účinkom pomáha rozprúdiť lymfatický systém, a tým pomáha rozprúdiť prietok lymfy v medzibunkovom priestore. Rýchlosť toku lymfy je za normálnych okolností cca 3 centimetre za minútu. Pomocou vákua sa rýchlosť zvýši až na päťdesiatnásobok.
Lymfatický systém je čistička odpadových látok tela. Ak nefunguje, naše telo je opuchnuté, priberá, objavuje sa únava, celulitída či opuchy. Znakom zhoršenia vášho stavu môže byť aj sťaženie dýchania bez príčiny.

Aké pozitíva má lymfodrenáž:
– Mobilizácia tukových depozitov
– Zlepšenie toku lymfy
– Oživenie metabolizmu a chudnutie
– Protibolestivý účinok
– Uvoľnenie kŕčov
– Odstraňovanie celulitídy a lymfatických opuchov
– Odvodnenie a detoxikácia
– Prevencia proti kŕčovým žilám
– Pôsobí priaznivo proti syndrómu ťažkých nôh

Náš tip: Spoločne s kavitáciou prináša lepší a rýchlejší efekt pri chudnutí. Kavitáciou sa totiž tukové bunky zničia a nevytvoria sa znova. Tým telo viditeľne a účinne dokáže schudnúť aj bez ťažkej driny vo fitnescentrách a nekonečných diétach od výmyslu sveta.

Teraz navyše k 10 lymfodrenážam môžete získať 1 peeling grátis. Tak prečo to neskúsiť?