Tipy pre dokonalý make-up (nielen na Silvestra)

Tipy pre dokonalý make-up (nielen na Silvestra)

Silvester sa nezadržateľne blíži a každá z nás chce počas najväčších osláv v roku zažiariť rovnako ako slávnostné ohňostroje. Aj v tejto chvíli stojíme pri vás a preto sme pre vás pripravili tipy na dokonalý make-up od našej make-up artistky Valerie Putz.

1. Ak máte náhodou práve výrazné červené vyrážky, je dobré použiť kvapky do očí proti začervenaniu. To by malo podráždenie stiahnuť.
2. Dajte si záležať na pleti. Pred líčením ju vždy najprv stonizujte, hydratujte a potom dajte bázu pod make-up. Vďaka tomu make-up lepšie vyzerá, aj dlhšie vydrží.
3. Veľkým hitom je teraz korekcia tváre podľa Kim Kardashian – pri nej použijeme svetlú farbu na miesta, ktoré chceme zvýrazniť a tmavšiu na tie, ktoré potrebujeme potlačiť. Napríklad, široký nos zúžite s tmavším odtieňom. Keď chcete zvýrazniť lícnu kosť tak tesne pod ňu dáte tmavú a nad ňu svetlú a krásne vystúpi.
4. Veľa žien si dáva líčka pod lícnu kosť, kam vôbec nepatria. Pod lícne kosti sa dáva bronzer a líčka by mali byť na lícach a jemne vytieňované.
5. Teraz veľmi letia výrazné rúže. Netreba sa ich báť, ani keď máte úzke pery, len si ich treba správne naniesť – kontúrku naneste až tesne nad peru, vyfarbite ňou aj celé pery a na záver dodajte rúž. Vďaka kontúrke na celej pere dlhšie vydrží.