Vákuová lymfodrenáž a bodyka pre štíhlejšie telo

Vákuová lymfodrenáž a bodyka pre štíhlejšie telo

Každá z nás chce dokonalé nohy bez pomarančovej pokožky, štíhle členky a perfektne vytvarovanú postavu. Kombinácia dvoch ošetrení dokáže priniesť ovocie už ihneď! Prečítajte si bližšie, ako prídete čoskoro k vysnívanej postave. Akcia platí aj počas júna!

LYMFODRENÁŽ pôvodne za 20eur (40 minút) – TERAZ V AKCII 10+1 grátis! (ušetríte 20 eur!)
BODYKA v akcii už za 50 eur (40 minút) – TERAZ V AKCII 4 + 1 grátis (ušetríte až 50 eur!)

Čo je vákuová lymfodrenáž:
Lymfodrenáž je druh masáže, ktorá pomáha rozprúdiť lymfatický systém, rapídne zvyšuje jeho účinok a tak podporuje prietok lymfy v medzibunkovom priestore. Rýchlosť toku lymfy je za normálnych okolností cca 3cm za minútu. Následkom vákua sa rýchlosť dokáže zvýšiť až na 50-násobok!
Lymfatický systém je čistička odpadových látok tela. Úlohou systému lymfatických ciev a uzlín je absorbcia prebytočnej tekutiny, jej vyčistenie a návrat do krvného riečišťa. Týmto sa vstrebávajú tuky a nastáva CHUDNUTIE, zachytávajú sa cudzie častice, mikroorganizmy a nádorové bunky. Zvyšuje sa tiež imunita organizmu.

Ak sa cítite unavení, opuchnutí, opúchajú vám nohy a máte pocit, že priberáte zo vzduchu, nemusia byť na vine vaše stravovacie návyky, ale nedostatočná funkcia vašej čističky, teda lymfatického systému. Dosť často sa podceňuje, a to nie je dobré.

Príznaky nefunkčného alebo slabo fungujúceho lymfatického systému: unavené nohy, opuchnuté členky (najmä večer), opuchliny v bruchu, opuchnuté viečka, opuchnuté uzliny, potiaže s dýchaním bez zrejmej príčiny, sklon k infekčným chorobám, únava celého tela.

Kozmetické účinky lymfodrenáže:
– Mobilizácia tukových depozitov
– Zlepšenie toku lymfy
– Zlepšenie miestnej cirkulácie krvi
– Oživenie metabolizmu
– Zvýšenie príjmu kyslíka bunkami
– Stimulácia imunitného systému
– Analgetický – protibolestný účinok
– Stimulácia vnútorných orgánov cez reflexné zóny
– Uvoľnenie svalových kŕčov, spazmov
– Zníženie hmotnosti
– Odstraňovanie celulitídy a lymfatických opuchov
– Odvodnenie a detoxikácia tela
– Prevencia proti kŕčovým žilám
– Pôsobí proti syndrómu ťažkých nôh

Objednajte sa na telefónnych číslach:
0910 910 176
0245527568
Alebo na tomto linku: https://services.bookio.com/gold-studio/widget?lang=sk

 

BODYKA
Ide o neinvazívnu liposukciu. Bodyka je novou technológiou odstránenia celulitídy nechirurgickým ošetrením
Čo je to bodyka?
Prístroj Bodyka je jedinečný a zároveň revolučný kavitačný prístroj, ktorý je určený na odstraňovanie lokálneho tuku a celulitídy ultrazvukovými vlnami. Pri kavitácii dochádza k nenávratnej deštrukcii tukových buniek. Vysielaný ultrazvuk vytvára v tukovej vrstve mikro bublinky, ktoré pod vplyvom tlaku okolitého prostredia implodujú (zrútia sa) smerom do svojho stredu, čím uvoľnia energiu, ktorá trvalo rozruší stenu tukovej bunky, tá praskne a tuk vytečie do medzibunkového prostredia. Krvnými riečišťami sa následne vylučuje z tela.

Ako funguje bodyka?
Nízkofrekvenčný ultrazvuk dokáže pôsobiť hĺbkovo. Je neinvazívnou a bezpečnou technológiou, ktorá umožňuje tvarovať telo a znižovať obvod problematických oblastí (zadok, stehná, brucho, ramená, oblasť kolien, členkov). Okrem toho je do prístroja začlenená rádiofrekvenčná jednotka, ktorá sa využíva pri ošetrení vrások a spevnenie spojovacích tkanív.
Prístroj využíva patentovaný systém automatickej zmeny hĺbky prieniku ultrazvuku podľa hrúbky tukovej vrstvy, vďaka čomu je úplne eliminované nebezpečenstvo popálenia pokožky. Je však potrebné pripomenúť, že každý z nás dostal do vienka určitý počet tukových buniek a ich množstvo sa už počas života nezvyšuje. Tukové bunky iba naberajú na objeme, a to samotný tuk, preto sme často nespokojní s niektorými partiami nášho tela. Čím väčšie množstvo tukových buniek sa nám podarí zničiť, tým budeme v želaných partiách tela nezvratne štíhlejšie.

Hlavné využitie:
– Lokálny tuk
– Celulitída
– Tvarovanie postavy
– Remodelácia postavy

Odporúčaný počet ošetrení do týždňa: 1
Odporúčaný cyklus ošetrení: 5 až 8
Výsledný efekt je trvalý a viditeľný už po prvom ošetrení!

Dĺžka jedného ošetrenia nesmie presiahnuť 40 minút (nesmie dôjsť k zahlteniu lymfatického toku). Medzi jednotlivými ošetreniami sa odporúča zvýšený prísun tekutín (denne aj 3 litre), vitamínu C, drenážna masáž a fyzická aktivita.
Ideálne je dopĺňať lymfodrenáž a bodyku

Objednajte sa na telefónnych číslach:
0910 910 176
0245527568
Alebo na tomto linku: https://services.bookio.com/gold-studio/widget?lang=sk