Valentínsky sprievodca darčekmi

Valentínsky sprievodca darčekmi

Ledva sme si vydýchli po Vianociach a už je tu ďalší sviatok, pri ktorom sa zapotíme pri vymýšľaní darčekov. Teda, aspoň tí zamilovaní a popárení z nás. A keďže do Valentína ostáva už len 10 dní a obzvlášť páni mávajú problém vymyslieť niečo pre svoju polovičku, rozhodli sme sa im trochu pomôcť. A dámy, nezabudnite podstrčiť tento článok svojim mužom, nech vedia, čo potrebujete 🙂

1. Kozmetické ošetrenie – každá žena sa, okrem svojho dobrého pocitu, udržiava a pestuje predovšetkým pre svojho muža. Ak ju v tomto jej zámere podporíte, rozhodne môžete len získať. Keď sme my, ženy, motivované, pustíme sa totiž do vecí s ešte väčšou vervou a tak budete mať pri sebe vždy krásnu a upravenú polovičku. Výberu toho správneho ošetrenia sa nemusíte obávať – u nás vám radi poradíme.

2. Masáž – dajte svojej láske najavo, že si ceníte, všetko čo robí a doprajte jej kvalitný relax. Naši maséri uľavia jej telu a rozmaznajú ju a vráti sa vám domov v dobrej nálade. Všetky masáže z našej ponuky nájdete tu.

3. Súkromný kurz líčenia – aj keď si ceníme svoju prirodzenú krásu, radi využijeme make-up, aby sme zvýraznili naše prednosti a ukryli to, s čím nie sme až tak spokojné Profesionálna make-up artistka je tou najpovolanejšou, aby nám dala a predviedla tajné tipy presne pre nás.

4. Exkluzívne telové mlieko – luxusná, jemne parfumovaná emulzia Aqua Mineral okamžite hydratuje a revitalizuje ruky aj telo a zanecháva pokožku nádherne jemnú a vláčnu. Nechýbajú v nej minerály z Mŕtveho mora, vitamín E a ďalšie zložky, ktoré dohromady tvoria účinnú a krásne voňavú zmes.

5. Sada na nechty – páčia sa vám jej sexi „drápiky“? Tak týmto darčekom spravíte radosť aj sebe. už po prvom použití profesionálnej súpravy na ošetrenie nechtov Aqua Mineral bude nadšená svojimi lesklými, zdravo vyzerajúcimi nechtami.

sada na nechty

6. Zlatá maska pleťová maska – kúzlo zlata známe už 5 000 rokov využívala aj Kleopatra, aby dodala svojej pokožke ohromujúcu krásu a vy ho teraz môžete darovať vašej milovanej. Pozoruhodné účinky zlata zvyšujú prirodzený jas pokožky a zlepšujú jej nepretržitú hydratáciu. Maska Gold Performance od Aqua Mineral je navyše obohatená o zázrak modernej vedy v podobe patentovanej látky Tightenex, aktívnej zmesi pšeničných proteínov a morských rias.

7. Vlasová kúra z Mŕtveho mora – dokonalá hriva je spolu s krásnou pleťou snom každej ženy. A my poznáme tajomstvo, ktoré k nej vedie. Maska Aqua Mineral, ktorá je nabitá minerálmi z Mŕtveho mora esenciálnymi olejmi a nenasýtenými mastnými kyselinami, obnovuje štruktúru vlasov a pomáha udržať ich prirodzenú hydratáciu.

8. Poukážka vo vami určenej hodnote – myslíte, že vaša drahá sa rozhodne najlepšie sama, čo by jej dobre padlo? Darčeková poukážka na vami určenú finančnú hodnotu bude potom tou najlepšou voľbou.

POUKÁŽKU, NA KTORÝKOĽVEK Z NAŠICH TIPOV ALEBO INÚ SLUŽBU Z NAŠEJ PONUKY JE MOŽNÉ ZAKÚPIŤ U NÁS NA RECEPCII ALEBO PO PREVODE NA ÚČET ZASLAŤ POŠTOU. Poštovné nie je v cene poukážky. Viac info na 0910 910 176 alebo info@goldstudio.sk.

darcekova poukazka