Vianočný deň otvorených dverí - plný tipov

Vianočný deň otvorených dverí - plný tipov

Na utorok 15.decembra 2015 sme pre pripravili v našom salóne krásy Deň otvorených dverí. Čaká Vás prezentácia ošetrení s omladzujúcim účinkom na okolie očí ako aj tipy na domácu starostlivosť, ktorá prebehne o 10:00 a 17:00.

Okrem toho sme pre vás pripravili zvýhodnené ceny na vybrané procedúry počas celého dňa, zvýhodnené balíčky na kozmetické ošetrenia aj produkty určené pre očné, okolie ochutnávku proteínových produktov značky KetoDiet a darček.

Ďakujeme Vám za potvrdenie účasti a objednávky na 0910 910 176 alebo info@goldstudio.sk

Detailnejšie informácie o programe a zvýhodnenej ponuke nájdete nižšie.

dod

10:00 a 17:00 – Prezentácia

Očné okolie patrí medzi najcitlivejšie oblasti, ktoré najrýchlejšie postihuje starnutie pokožky. Preto sme pre Vás pripravili špeciálnu kombináciu ošetrení a starostlivosti zameraných práve na omladenie a udržiavanie tejto lokality. Prezentované ošetrenia a prípravok budú počas nášho Dňa otvorených dverí v ponuke v cenovo výhodných balíčkoch.

Na prezentácii vám predvedieme:

Puffiness Eraser od Aqua Mineral
Jedinečný mikrokrém určený práve pre očné okolie nie náhodou prezývame aj zmizíkom na vrásky a opuchy. Jeho základom sú výťažky z Mŕtveho mora, je obohatený o EYELISS™, extrakt zo zázvorového koreňa, vitamín E a kolagén. Toto jedinečné spojenie dokáže napnúť a vyhladiť senzitívnu pokožku okolo oka už v priebehu niekoľkých minút, no pri pravidelnom používaní má zároveň dlhodobý efekt. Puffiness Eraser je vhodný pre domácu starostlivosť.

Onetec
Tento mimoriadne šetrný a pri tom efektívny prístroj aplikuje do dermy, strednej vrstvy kože rádiofrekvenciu transformovanú na teplo. Vďaka tomu sa kolagénové a elastické vlákna stiahnu a výsledkom je obnovená, pevnejšia štruktúra, viditeľne omladená pleť a dokonca zvýraznenie kontúr tváre. Okrem silne omladzujúcich účinkov dokáže Onetec aj odstrániť rôzne kazy pokožky od popraskaných žiliek, cez pigmentové škvrny až po rôzne výrastky bez toho, aby poškodil pleť, či zanechal stopy po odstranených vadách. Pre dlhodobé výsledky zákrok odporúčame absolvovať 5 krát.

IPL Fotorejuvenizácia
Fotorejuvenizácia omladzuje pokožku tepelným pôsobením intenzívneho pulzného svetla, ktoré obnovuje produkciu kolagénu, čím dochádza k napnutiu pokožky, prejasneniu a vyhladeniu jemných vrások. Okrem antiagingových účinkov je efektívna aj pri eliminovaní červených žiliek a akné.
Zákrok je potrebné opakovať 5 až 8krát v týždňových intervaloch a výsledkom je o 3-5 rokov mladšia pleť.

Zvýhodnené ošetrenia počas celého Dňa otvorených dverí:

(je potrebné objednať sa dopredu na 0910 910 176 alebo info@goldstudio.sk)

Kúra na vlasy Aqua Mineral NOVINKA!
Dlhé vlasy: 20 €
Krátke vlasy: 15 €

Masáže
Zuzana Silná – relaxačná ayurvédska (30 min): 10 € NOVINKA!
Tibor Farkas – reflexná masáž nôh + diagnostika (15 min): 5 €

Telové ošetrenia
Kavitácia Bodyka (20 min): 15 €
Ed- One vákuová lymfodrenáž 15 minút – 5 €

Líčenie a vizáž
Poradenstvo + denné líčenie (1 hod): 15 € NOVINKA!

POTVRDENIE VAŠEJ ÚČASTI A OBJEDNÁVKY PRIJÍMAME NA TEL. Č. 0910 910 176 ALEBO INFO@GOLDSTUDIO.SK