Vyzmizíkujeme vám vrásky a opuchy pod očami!

Vyzmizíkujeme vám vrásky a opuchy pod očami!

Vyzmizíkujeme vám vrásky a opuchy pod očami!

Predstavujeme vám jedinečný prípravok Puffiness Eraser, ktorý mení životy ženám po celom svete! Dokáže bojovať s vplyvom času so zázračnými výsledkami, avšak bez invazívneho zákroku.

Vyzmizíkujeme vám vrásky a opuchy pod očami!Okolie očí patrí medzi oblasti ženskej krásy, ktoré vyžadujú najväčšiu starostlivosť a najľahšie odhalia náš skutočný vek. Tomu je však už koniec. Prinášame vám kombináciu ošetrení a domácej starostlivosti, s ktorými si opäť budete môcť užívať svoj mladistvý vzhľad.

Jednou z najsilnejších a najúspešnejších zbraní, ktoré v tomto boji máme k dispozícii je silný anti-agingový mikrokrém Puffiness Eraser od Aqua Mineral, ktorý efektívne redukuje jemné vrásky a opuchy v oblasti očí. Jeho základom sú výťažky z Mŕtveho mora, je obohatený o EYELISS™, extrakt zo zázvorového koreňa, vitamín E a kolagén. Toto jedinečné spojenie dokáže napnúť a vyhladiť senzitívnu pokožku okolo oka už v priebehu niekoľkých minút.

Je možné, že ste už na podobné produkty narazili, no Puffiness Eraser má hneď niekoľko výhod. Ako celá rada od Aqua Mineral, aj tento krém je výhradne z prírodného zložiek a jediný konzervant v ňom je soľ Mŕtveho mora. Jeho silnou stránkou je tiež to, že výsledok je viditeľný už po pár minútach, no pri pravidelnom používaní ma zároveň dlhodobý efekt.

Puffiness Eraser môžete využívať vo vašom domácom prostredí, no zároveň vám ponúkame doplňujúce ošetrenia pre očné okolie u nás v Gold Studio. K najsilnejším bojovníkom prosti starnutiu tejto oblasti je ošetrenie prístrojom Onetec, ktorý spevňuje tkanivá a navše dokáže pleť zbaviť chybičiek ako popraskané žilky, či rôzne výrastky a pigmentové škvrnky. V ponuke je aj IPL, ktoré pôsobením intenzívneho pulzného svetla obnovuje produkciu kolagénu v pokožke.

Chcete vedieť viac a vyskúšaž účinok Puffiness Eraser na vlastnej tvári? Prídite k nám a zažite zázrak omladenia!