Ostali vám po lete už len pigmentové škvrny?

Ostali vám po lete už len pigmentové škvrny?

Leto je fuč a jediné, čo vám po ňom ostalo sú nepríjemné pamiatky v podobe pigmentových fľakov? Aj na tento problém máme u nás hneď niekoľko riešení. Našou najsilnejšou zbraňou je prístroj Onetec, vďaka ktorému po nich neostane ani stopa!

Pigmentové fľaky patria k jednym z príznakov stárnutia pokožky a práve letné slniečko jej v tomto smere dáva zabrať najviac. V závislosti od toho, aké sú prejavy vašej pigmentácie, vám vieme ponúknuť niekoľko riešení, ktoré s ňou poriadne zatočia.

Efekt, ktorý len ťažko možno porovnávať s ostatnými dostupnými prostriedkami, dosahuje prístroj ONETEC®. Jednorázovo a bez poškodenia tkaniva dokáže odstrániť nežiaducu pigmentáciu bez toho, aby zanechal akúkoľvek stopu. Na lokalizovanom mieste neostane žiadne ohraničenie pôvodnej škrvny, či biely fľak, ako sa stáva v prípade iných metód.

Jeho jedinou nevýhodou je, že je vhodnejší pre lokalizované ošetrenia, než pre rozsiahlejšie plochy. Aj na takéto prípady sme však pripravení. Najprv problémovú oblasť zosvetlíme použitím inej z dosupných metód a pozostatky následne odstránime lokálne prístrojom ONETEC®.

Väčšie množstvo pigmentových škvŕn ošetrujeme chemickým peelingom, ktorý odstraňuje poškodené vrstvy pleti, celkovo preliečuje a omladzuje. Druhou možnosťou v prípade výraznejšieho množstva pigmentu je fotorejuvenizácia, ktorá omladzuje pokožku tepelným pôsobením intenzívneho pulzného svetla. Jej výhodou v porovnaní s chemickým peelingom je, že vďaka vysokej kvalite a bezpečnosti prístroja, ktorý odvádza ultrafialové žiarenie, sa nemusíte vyhýbať slnku. Preto nie je potrebný ani kontaktný gél používaný pri iných fotorejuvenizačných prístrojoch a je možné požívať ho častejšie. Pre dobrý výsledok je totiž oba typy ošetrení potrebné absolvovať aspoň 5 krát.