Zima je ten najlepší čas na omladnutie

Zima je ten najlepší čas na omladnutie

Väčšina z nás vníma zimu ako obdobie, kedy studené počasie a suchý vzduch vo vykurovaných bytoch dáva zabrať našej pokožke, ktorá preto vyžaduje zvýšenú pozornosť. To je síce pravda, no ako to už býva, táto ročná doba prináša pri starostlivosti o našu krásu aj výhody.

Práve studené mesiace sú totiž ideálnym obdobím pre celkovú regeneráciu pleti a aj viaceré prístrojové ošetrenia. Rovnako, ako pre celý organizmus, pre pokožku tiež nastáva obdobie oddychu, a keďže nie je vystavovaná intenzívnemu slnečnémi žiareniu ako v lete, môžeme ju najlepšie naštartovať a obnoviť jej prirodzené obranné mechanizmy. Vybrali sme pre vás tie najzaujímavejšie kozmetické a prístrojové ošetrenia, ktoré by ste mali absolvovať práve teraz.

Sezónne kozmetické ošetrenie Sothys

Kúra pre revitalizáciu a oživenie vašej pleti vyvinutá špeciálne pre zimné obdobie ju posilní dávkou minerálov a okysličí. Vďaka tomu sa obnoví prirodzená ochrana buniek a znovu sa naštartuje ich regenerácia.

Vlasová kúra Aqua Mineral

Maska, ktorá je nabitá esenciálnymi olejmi a nenasýtenými mastnými kyselinami, obnovuje štruktúru vlasov a pomáha udržať ich prirodzenú hydratáciu. Minerály z Mŕtveho mora, známe pre ich omladzujúce účinky, tvoria s habešským olejom, keratínom, bambuckým maslom a kamilkami dokonalé spojenie, ktoré prinavracia život zničeným a suchým vlasom.

Ošetrenie od Sothys zo Sibírskeho ženšenu

Prinášame vám extra účinný tip z prírodnej lekárničky – energizujúce hydratačné ošetrenie Fil De Vie od Sothys zo Sibírskeho ženšenu, tajným ruským elixírom energie a mladosti. Veď aká iná bylinka by sa už lepšie mohla vysporiadať s vplyvmi chladu na našu pleť, než rastúca v studenej pôde a podnebí nehostinného Sibíru?

Sibírsky ženšen je stelesnením energie, sily a odolnosti a presne tieto dodáva aj pokožke. Je schopný optimalizovať zásoby energie v pleti, aktivovať ju a je mimoriadne prispôsobivý voči potrebám konkrétneho užívateľa.

kozmeticke osetrenie

PRÍSTROJOVÉ OMLADZUJÚCE BOMBY

Onetec – tajomstvo mladej a dokonalej pleti

Tento mimoriadne šetrný a pri tom efektívny prístroj aplikuje do dermy, strednej vrstvy kože rádiofrekvenciu transformovanú na teplo. Vďaka tomu sa kolagénové a elastické vlákna stiahnu a výsledkom je obnovená, pevnejšia štruktúra, viditeľne omladená pleť a dokonca zvýraznenie kontúr tváre. Okrem silne omladzujúcich účinkov dokáže Onetec aj odstrániť rôzne kazy pokožky od popraskaných žiliek, cez pigmentové škvrny až po rôzne výrastky bez toho, aby poškodil pleť, či zanechal stopy po odstranených vadách. Pre dlhodobé výsledky zákrok odporúčame absolvovať 5 krát.

Omladzujúci impulz fotorejuvenizácie
Medzi najefektívnejšie omladzujúce techniky posledných rokov rozhodne patrí fotorejuvenizácia. Omladzuje pokožku tepelným pôsobením intenzívneho pulzného svetla, ktoré obnovuje produkciu kolagénu, čím dochádza k napnutiu pokožky, prejasneniu a vyhladeniu jemných vrások. Je efektívna aj pri eliminovaní červených žiliek a akné. Výsledkom po 5 až 8 opakovaniach je o 3-5 rokov mladšia pleť. Prístroj, ktorý je k dispozícia v našo štúdiu patrí k tým najlepším a špičkový systém chladenia zabezpečuje, že nie je potrebné používať kontaktný gél – vďaka tomu vaša pleť vyťaží z každého jedného ošetrenia maximum.

Zbohom ochlpenie

Fotorejuvenizácia je vhodná aj na elimináciu nežiaduceho ochlpenia. Keďže aj v tomto prípade platí, že zimne mesiace sú najvhodnejšie, počas celého tohto obdobia platí akcia 4 ošetrenia ze cenu 3.

mezolift

Mezolift – vitamínová bomba pre pleť

Pokožka potrebuje vitamíny práve tak, ako celý náš organizmus. A najlepší spôsob, ako zabezpečiť, že sa dostanú presne tam, kde ich potrebujeme v dostatočnom množstve je jednoducho ich tam dopraviť. Na to sa už 60 rokov využíva francúzska technika mezoliftu. Pri tomto ošetrení kozmetička vpraví aktívne roztoky obohatené o kyselinu hyalurónovú, vitamíny a minerály priamo do tkaniva až do hĺbky 2 mm. Výsledkom je obnovenie produkcie elastínu a kolagénu, vďaka čomu dochádza k rekonštrukcii poškodených častí pleti na povrchu ale aj v hĺbke. A samozrejme, to všetko sa odrazí na viditeľnom omladení a prevencii proti vráskam na pokožke tváre, krku, dekoltu, či rúk.