Zničené vlasy po lete budú minulosťou!

Zničené vlasy po lete budú minulosťou!

Vlasy, koruna krásy. Ktorá by sa nimi nechcela popýšiť počas letných večerov, párty či len tak na dovolenke? Najmä v lete však vlasom hrozí najväčšia záťaž.

Osviežiť sa vo vode je fajn, no mali by sme vždy so sebou nosiť pokrývku hlavy. Na trhu sú rôzne klobúky, šatky či šiltovky, ktoré vám dodajú aj ten správny šik look.
K celkovej starostlivosti o vlasy chýba do dokonalosti už iba kvalitná kozmetika. V lete je ideálne používať najmä olejček či sprej na končeky vlasov, aby nám neskrepovateli.
Ako jediní ponúkame najlepšiu vlasovú kozmetiku.

Výživný šampón Infudra
Luxusný šampón čistí a osviežuje vaše vlasy s dôrazom na ich prirodzený tvar a lesk. Jeho výnimočne účinný recept kombinuje zmes ozdravujúcich minerálov z Mŕtveho mora, dobre známych pre ich skrášľujúce účinky, posilňujúceho keratínového extraktu a habešského oleja, ktorá vlasom a pokožke hlavy dodá hlbokú zjemňujúcu výživu a zabezpečí maximálny lesk a hladkosť vlasov. Je ideálnym produktom pre každodennú starostlivosť.

Výživný kondicionér Infudra
Prírodný produkt namiešaný z ozdravnej kombinácie minerálov z Mŕtveho mora, habešského oleja a keratínu. Kondicionér Infudra do hĺbky vyživuje vaše vlasy a dodáva im pevnosť a lesk. Náš recept je založený na jedinečnom spojení vitamínov a nenasýtených mastných kyselín, ktoré pomáhajú vlasy rozčesať, udržať ich prirodzenú hydratáciiu a zároveň zabezpečiť ochranu pred vonkajšími vplyvmi. Napomáha jednoduchšej úprave vlasov a podporuje prirodzený lesk.

INFUDRA VÝŽIVNÁ MASKA
Je nabitá esenciálnymi olejmi a nenasýtenými mastnými kyselinami, intenzívne hydratuje a obnovuje štruktúru vlasov. Pomáha udržať ich prirodzenú hydratáciu, ktorá zabezpečuje ich žiarivosť. Minerály z Mŕtveho mora, známe pre ich omladzujúce účinky, tvoria s habešským olejom, keratínom, bambuckým maslom a kamilkami dokonalé spojenie, ktoré prinavracia život zničeným a suchým vlasom bez lesku, redukuje rozštiepené konce a postará sa o zdravšiu vizáž a žiarivý lesk vašej hrivy.

Výživný sprej na ochranu vlasov pred teplom Infudra
Patent CUTISSENTIAL 18-MEA 40 chráni vlasy pred poškodením pri použití tepelných zariadení na styling a zároveň zjednodušuje prácu s vlasmi. Sprej je obohatený o habašský olej, minerály z Mŕtveho mora, keratín, a olej z mrkvových semienok.

Výsledkom sú zdravšie vyzerajúce, prirodzene krásne vlasy, chránené pred extrémnym teplom a so štýlom, ktorý vydrží po celý deň.
Tip pre vás: ak si chcete masku vyskúšať, v našom salóne vás radi privítame na procedúre priamo ušitej vašim vláskom.