3-krát akcia so škoricovým zábalom

3-krát akcia so škoricovým zábalom

Škorica je skvelá, chutná, voňavá a najmä účinná pre pleť. Náš salón sa najnovšie rozvoňal týmto zázrakom a počaruje aj Vám! Účinky tohto korenia sú známe po stáročia a naozaj zaslúžene si svoju pozíciu v kozmetickom priemysle drží na výslní. Teraz navyše ušetríte!

AKCIA č.1:

10X anticelulitídový zábal + 1 zdarma + zdarma telové mlieko Aqua Mineral Skin Care = 200 eur
(cena jedného zábalu je 20 eur)

AKCIA č. 2:

10 lymfodrenáží + 1 zábal zdarma = 200 eur (cena 1 lymfodrenáže = 20 eur)

AKCIA č. 3:

ŠPECIÁLNA AKCIA dve ošetrenia naraz pre lepší a dlhotrvajúcejší účinok
Anticelulitídový zábal + lymfodrenáž = 35 eur

Škorica má schopnosť prehriať pokožku, ktorá sa tak rýchlejšie zbavuje tukových buniek v problémových partiách. Tým dochádza k výraznému zmenšeniu prejavov celulitídy. Škoricový zábal povzbudzuje krvný obeh v celom tele a stresovanú pokožku robí hodvábne hladkou.
Okrem toho uvoľňuje napätie a stimuluje krvný obeh, znižuje poruchy dýchania a ostatných rytmických činností nášho organizmu. Urýchľuje rekonvalescenciu a má blahodarné účinky pri liečení kožných chorôb, prehrieva pokožku a hlbšie uložené tkanivo, čím dochádza k látkovej výmene a značnému odbúravaniu tukov a prebytočnej vody z tkaniva. Je to vysoko účinný prostriedok na formovanie postavy, zvlášť proti celulitíde a celkového vyhladenia pokožky na tele.

Lymfodrenáž je určitý druh masáže, svojím účinkom pomáha rozprúdiť lymfatický systém, a tým pomáha rozprúdiť prietok lymfy v medzibunkovom priestore. Rýchlosť toku lymfy je za normálnych okolností cca 3 centimetre za minútu. Pomocou vákua sa rýchlosť zvýši až na päťdesiatnásobok.
Lymfatický systém je čistička odpadových látok tela. Ak nefunguje, naše telo je opuchnuté, priberá, objavuje sa únava, celulitída či opuchy. Znakom zhoršenia vášho stavu môže byť aj sťaženie dýchania bez príčiny.
Aké pozitíva má lymfodrenáž:
– Mobilizácia tukových depozitov
– Zlepšenie toku lymfy
– Oživenie metabolizmu a chudnutie
– Protibolestivý účinok
– Uvoľnenie kŕčov
– Odstraňovanie celulitídy a lymfatických opuchov
– Odvodnenie a detoxikácia
– Prevencia proti kŕčovým žilám
– Pôsobí priaznivo proti syndrómu ťažkých nôh

Pamätajte: Najlepšie lymfodrenáž účinkuje so zábalom. Vyskúšajte našu akciu a samy budete prekvapené z výsledku!

 
Rezervujte si termínObjednajte sa telefonicky: 0910 910 176