AKCIA predĺžená: jarná kúra 2v1 v zľave

AKCIA predĺžená: jarná kúra 2v1 v zľave

Po zime isto cítite, že Vaša pleť je akási vyšednutá, unavená a suchá. Je to signál, že potrebuje regeneráciu a vitamíny. V marci sme pre vás so Sothys namiešali samé vitamíny a ešte k tomu aj v zvýhodnenej cene. Predĺžili sme túto akciu do konca apríla.

Pôvodná cena: 80 eur
AKCIA: 55 eur

Priebeh kúry:

– Úvodná konzultácia a diagnostika pleti

– Povrchové čistenie pleťovým mliekom a vodou, odlíčenie očného okolia

– Glysalac PRO Peel: chemický peeling s 20 % kyselinou glykolovou a 2 % kyselinou salicylovou – zjemňujú a vyhladia pleť, zároveň ju pripravujú na hlboký prienik ďalších účinných látok, kúra je tým omnoho intenzívnejšia. Kyselina glykolová pleť reštartuje, kyselina salicylová pôsobí protizápalovo.

– Hĺbkové prečistenie pleti pomocou Desquacreme forte microderm, ktorý zachytáva maz a nečistoty hlboko v póroch. Taktiež pôsobí vyhladzujúco a zjednocuje farebný tón pleti. Má aj protizápalový efekt

– Intenzívna regenerácia pleti pomocou produktu z cosmeceutical línie: Reparačný balzam alebo Regeneračný roztok

 jarná sezónna okysličujúca kúra Sothys: Produkty z Okysličujúcej sezónnej tvárovej kúry jar – leto 2017 obsahujú Extrakt z karamboly pre hydratovanú pleť a Extrakt z kaki pre tonizáciu pleti. Obnovu pleti a jas prinavráti ružový kaolín, ktorý je navyše bohatý na minerálne zložky, čistí, detoxikuje, okysličuje a remineralizuje pleť. Karitové maslo pleť dostatočne regeneruje a vyživuje. Komplex multifunkčných antitoxínov zabezpečí lepšie okysličenie a pleť lepšie dýcha. Koktail vitamínov (Vitamíny C, PP a B5) zase pôsobí proti únave buniek, regeneruje a revitalizuje pleť a zároveň ju chráni pred poškodením zo slnka. Okysličujúca sezónna tvárová kúra je výnimočná detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas horúcich letných dní. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je matná a unavená.

– Nanesenie antitoxínového komplexu pre okysličenie buniek a reštart bunkovej regenerácie

– Aplikácia krémovej hydratačnej alebo upokojujúcej masky pre znásobenie hydratačného efektu

– Aplikácia zlupovacej alginátovej masky

– Denný krém podľa potrieb pleti

 

Pozor! Ošetrenie nie je vhodné pre veľmi citlivú pleť, v takom prípade je nutné vynechať krok s aplikáciou chemického peelingu, ošetrenie nie je vhodné pre veľmi problematickú a aknóznu pleť.

 
Rezervujte si termínObjednajte sa telefonicky: 0910 910 176