Centimetre mínus – Gold Studio

CENNÍK:

Ošetrenie BODYKA kavitácia – 50 €
Balíček BODYKA kavitácia – 5 + 1 zdarma
Telový peeling – 30 €

Telo

Centimetre mínus

Pre úbytok centimetrov a vyformovanie problémových partií poskytujeme v Gold Studio hneď niekoľko prístrojových ošetrení zameraných na neinvazívny úbytok tuku a odvodnenie.  Objednajte sa na konzutláciu a my vám odporúčime to najvhodnejšie. Všetky procedúry su nielen veľmi efektívne ale aj šetrné a bezpečné, pretože používame výhradne vysoko kvalitné prístroje od overených výrobcov. Kúru vyskladáme presne pre vás, aby sme dosiahli čo najlepšie výsledky.

BODYKA – kavitácia

Tento kavitačný prístroj je určený predovšetkým na lokálne ošetrenia. Nízkofrekvenčný ultrazvuk pôsobí hĺboko v tukových tkanivách, kde vytvára mikrobublinky, ktoré spôsobujú nenávratnú implóziu tukových buniek. Kúra pozostáva z 5 až 8 sedení.

Telový peeling

Pre lepší výsledok odporúčame kombinovať s telovým peelingom, ktorý nahreje pokožku, následne dochádza k rozpúšťaniu tuku a eliminácii celulitídy, pričom sa odstránia aj odumreté bunky. Peeling je možné absolvovať aj samostatne.

* prístrojové ošetrenia neodporúčame ľuďom, ktorí prekonali onkologické ochorenie, ošetrenie môžu absolvovať po podpísaní zodpovednosti. Combivac a Bodyka sú nevhodné aj pre klientov, ktorí majú v tele nejaké kovové časti ako umelé kĺby. Tieto prístroje totiž vysielajú signály, ktoré by sa od kovu odrážali. Stále však môžu absolvovať lymfodrenáž.

Máte otázky ?