Hydratačná bomba Aqua Mineral

Hydratačná bomba Aqua Mineral

Slniečko našu pleť vysušuje najmä v lete. Preto aj počas tohto obdobia potrebujeme vyživiť bunky aby sa mohli pekne opáliť a aby sme nevyzerali unaveno a vysušene. Opálená pleť predsa vyzerá najkrajšie ak je krásne napnutá a svieža! Ošetrenie je v akcii počas augusta.

Doprajte svojej pleti toto intenzívne výnimočné ošetrenie teraz v akciovej cene 55 eur (pôvodná cena 100 eur)

Prekypuje provitamínmi a zabezpečuje intenzívny spevňujúci účinok.
Kolekcia Aqua Mineral je systém zameraný proti starnutiu. Hydratuje a povzbudzuje unavenú a starnúcu pleť. Je to riešenie obohatené o Resistem.
Resistem – stavia na účinnom extrakte a kmeňových bunkách rastliny globularia. Cardifolia, ktorá pomáha pleti vytvoriť si vlastný obranný systém, ktorý zlepšuje jej regeneráciu, zmierňuje nedokonalosti a dodáva jej prirodzený mladistvý vzhľad a jas.

Resistem preukázal účinnosť:
67 % zvýšenie jasu pleti
64 % pokles glykácií
32 % nárast aktivity SOD
13 % zmiernenie nerovnomernej pigmentácie

Ako funguje?
Resistem pomáha chrániť pleť pred znakmi starnutia, predlžuje životnosť buniek, podporuje bunkovú poliferáciu, dodáva pleti jas, lieči a detoxikuje a znižuje množstvo látok podporujúcich starnutie.

Výsledok ?
Viditeľne mladšia pleť, zmiernenie malých zápalov a začervenanej pleti.

 

Hodinová komplexné ošetrenie pleti pozostáva z 5 krokov:

1 – povrchové čistenie – aplikuje sa čistiace mlieko na odstránenie make-upu a nečistôt z tváre. Olej zo sladkých mandlí a minerálmi z Mŕtveho mora pleť jemne vyčistia a ošetria

2 – peeling – pôsobením hydratačného peelingu získava unavená pleť hebkú, zamatovú textúru a žiarivý výzor. Peeling obsahuje jemné zrniečka a vodu z Mŕtveho mora, hydratujúci extrakt z aloe vera a harmanček.

3 – masáž – relaxačná masáž tváre, krku a dekoltu.

4 – maska – aplikácia rejuvenizačnej masky s obsahom bahna, ktorá vašu pleť vyčistí, zbaví nečistôt a zanechá ju mladšiu a zdravšiu. Maska obsahuje bahno a prírodné železo, jojobový olej, kakaové maslo, olej z mandlí, vitamín E, ktorý pleť hydratuje dlhodobo a do hĺbky. Po odstránení masky ostáva na pleti tenký film výživného séra.

5 – sérum + krém
– aplikácia séra, ktoré obsahuje provitamín B5, ktorý pleť vyživuje a zlepšuje jej elasticitu a koenzým Q10, kt. pôsobí ako antioxidant. Výživné látky tohto séra majú priam zázračný a okamžite viditeľný účinok. Aplikácia denného krému, ktorý spomaľuje tvorbu vrások a zabraňuje procesu starnutia pleti.

Toto hydratačné ošetrenie v akcii do konca augusta.

 
Rezervujte si termínObjednajte sa telefonicky: 0910 910 176