Make-up & Vizáž – Gold Studio

CENNÍK

Vizáž – 25 €
Vizáž 1+1 – 45 € (5 € zľava)
Skupinová vizáž 3 až 5 osôb – 20 € za jednu osobu
*Umelé mihalnice a špeciálne efekty sa podľa náročnosti účtujú zvlášť.
Farbenie obočia – 2,50 €
Farbenie mihalníc – 2,50 €
Úprava obočia – 2,50 – 3,50 €
Lepenie dlhotrvácnych mihalníc – 15 €

kozmetika

Make-up
vizáž

Ukážte svetu svoju krásu

Čaká vás dôležitý deň, túžite okúzliť alebo chcete jednoducho zažiť vlastnú premenu? Objednajte sa do Gold Studia a nechajte svoju prirodzenú krásu rozžiariť mladej, mimoriadne talentovanej vizážistke Valérii Putz, ktorá má už za sebou také skúsenosti ako príprava modeliek na Bratislavských módnych dňoch so značkou Zerva, líčenie pre Galavečer Nadácie Plaváčik manželov Jakubiskovcov so značkou Zerva, módne a reklamné fotenia a prvé miesto na súťaži Parisian Chic Style kozmetickej značky Sothys. 

Permanentný make-up

Cieľom tejto metódy s ázijskými koreňmi je vytvoriť make-up s prirodzeným efektom, ktorý podčiarkne výrazné črty tváre, alebo potlačí nedokonalosti pleti a koriguje drobné chybičky krásy. Pomáha zvýrazniť obočie, očné linky, alebo kontúry pier a navyše je odolný voči vode, potu a slnku. Hoci nám permanentný make-up líčenie nenahradí, je preň dokonalým podkladom. Technika vychádza zo starého tetovacieho umenia. Do vrchnej vrstvy pokožky (do hĺbky 0,3 až 0,5 mm) sa špeciálnym prístrojom implantujú prírodné mikropigmenty, ktoré v priebehu 3-5 rokov prirodzene blednú a strácajú sa.

Hoci má veľa výhod, nie je vhodný pre každého. Pre ženy, ktoré trpia alergiami, alebo kožnými ochoreniami, nie je permanentný make-up tou správnou voľbou, pretože pokožka môže na pigmentovú farbu zareagovať rôzne. Permanentný make-up sa nesmie aplikovať ani na choré, či patologicky zmenené miesta kože a rovnako sa musia obchádzať aj materské znamienka. Pri permanentnom make-upe pier sa veľkému riziku vystavujú ľudia, ktorí mávajú herpes. Celý zákrok trvá približne 30 minút a je mierne bolestivý, najmä pre citlivú pokožku.

Lepenie dlhotrvácnych mihalníc

Maxi objem mihalníc môže mať každá z nás. Dámy s citlivými očami si môžu na nové mihalnice ťažšie zvykať, no práve zvyk je to nosenie umelých trsov vyžaduje. No možnosť mať krásne, husté a dlhé mihalnice v každej chvíli dňa už od okamihu prebudenia, dokonca aj pri športe či plávaní, za to rozhodne stojí. Na rozdiel od klasických umelých mihalníc, ktoré sa odlepia pri prvom kontakte s vodou či odličovačom, dlhotrvácne trsy sa lepia špeciálnym lepidlom tesne na a nad vaše vlastné mihalnice tak, aby vydržali aj niekoľko týždňov. To záleží najmä od rastovej fázy vašich vlastných mihalníc v čase lepenia – predĺženie však najčastejšie vydrží tri týždne, občas dlhšie.

Máte otázky ?