Masáže – Gold Studio

CENNÍK:

Všetky masáže predávame vo výhodných balíčkoch 10 + 1.

Klasická masáž – 30 minút – 10 €
Klasická masáž – 60 minút – 20 €
Medová masáž – 30 minút – 15 €
Reflexná masáž s diagnostikou – 30 minút – 15 €
Shiatsu – 60 minút – 30 €
Meridiánová masáž – 60 minút – 25 €
Činska akupresúrna masáž – 60 minút – 25 €

Kráľovsko relaxačno-uvoľňujúca masáž – 90 minút – 45 €
Celotelová uvoľňujúca masáž – 60 minút – 35 €
Relaxačná masáž chrbta – 40 minút – 25 €

Vyprázdnenie uzlín pred prístroj. lymfomasážou – 2 hod. – 50 €

Thajská masáž – 60 minút – 45 €
Thajská masáž – 90 minút – 52 €

Mäkké techniky – 2 hod. – 50 €

Telo

Masáže

Klasická masáž

Ručná aplikácia cielených mechanických podnetov zlepšuje prekrvenie masírovanej oblasti, relaxuje svaly, zlepšuje výživu tkaniva a zmierňuje bolesť. Napomáha tiež odbúraniu odpadových látok a vďaka schopnosti upraviť biochemickú hladinu organizmu urýchľuje liečenie po zraneniach a podporuje zotavenie z chorôb.

Medová masáž

Pôvodná ruská metóda telo detoxikuje, revitalizuje a oslobodzuje od nepriaznivých účinkov stresu a nečistého životného prostredia. Počas práce organizmus vylúči toxíny v podobe žuvačkovitej hmoty na problémových miestach chrbtice. Týmto sa neočisťujú len tkanivá tesne pod kožou, ale aj vnútorné orgány. Za túto svoju schopnosť si vyslúžila titul perla medzi masážami.

Reflexná masáž

Každý orgán, každá časť nášho tela, má na ploche chodidla, priehlavku a okolo členka svoju zónu. V praxi to znamená, že ak niektorý orgán nefunguje harmonicky, pri tlaku v jeho zóne pocítite bolesť. Následne masér toto miesto sa masíruje a bolesť postupne ustúpi. Reflexná masáž chodidiel je dobrá nielen na odhaľovanie zdravotných problémov, ale aj ako prevencia a pomáha zoceľovať zdravie organizmu.

Shiatsu

Japonská masáž vychádza z tradičnej čínskej medicíny. Pracuje s telesnou energiou a systémom akupunktúrnych drah, v ktorých táto energia prúdi. Masáž sa aplikuje cez odev, najlepšie ľahký z prírodných materiálov, bez použitia olejov a emulzií. Je vhodná pre každého – od malých detí, cez tehotné ženy až po starších ľudí. Procedúra celkovo harmonizuje organizmus, odstraňuje napätie, utišuje bolesti kĺbov, svalov, hlavy, povzbudzuje vitalitu a imunitný systém.

Meridiánová masáž

Je založená na učení o energiách a meridiánoch podľa tradičnej čínskej medicíny. Stimulácia meridiánových sústav povzbudzuje prúdenie energie a odstraňuje blokády, ktoré spôsobujú ochorenie: či už sa jedná o bolesti hlavy alebo migrénu, alergiu, ochorenie tráviaceho traktu alebo bolestivé ochorenie chrbtice či kĺbov.

Čínska akupresúrna masáž

Masáž sa zameriava na akupresúrne body a energetické dráhy meridiány. Masér tlakom uvoľní a posilní oslabenú oblasť, čím odblokuje cesty energetickej a krvnej cirkulácie a pôsobí liečebne na orgány, ktoré sú s danou dráhou prepojené. Technika obnovuje rovnováhu zložiek jin a jang, odstraňuje bolesti, uvoľňuje napätie v svaloch a zároveň aj psychické napätie. Zameriava sa na riešenie rôznych zdravotných problémov.

Kráľovsko relaxačno-uvoľňujúca masáž – 90 minút

Masáž sa venuje horným aj dolným končatinám, chrbtu, krížom, šiji, dekoltu, tvári a časti hlavy. Súčasťou procedúry je aj očistný zábal na chodidlá zo 100% kokosového alebo sezamového za studena lisovaného bio oleja. V prípade záujmu je možné sedenie za príplatok rozšíriť o masáž rúk alebo tváre s balzamom. Na tvár obvykle používame jazmín a na ruky aloe vera.

Celotelová uvoľňujúca masáž – 60 minút

Počas sedenia sa masérka postará o vaše horné a dolné končatiny, chrbát, dekolt a tvár. Súčasťou procedúry je aj očistný zábal na chodidlá zo 100% kokosového alebo sezamového za studena lisovaného bio oleja.

Uvoľňujúca masáž chrbta pre sedavé zamestnanie  – 40 minut

Pri únave z každodenného sedenia vám uľaví masáž chrbta v kombinácii s oblasťou krížov, šije, krku a hlavy 100% sezamovým za studena lisovaným bio olejom.

Vyprázdnenie uzlín pred prístrojovou lymfomasážou

Ak telu nedoprajete denne dostatočný prísun tekutín, dávate lymfe zabrať. Nedokáže sa riadne vyčistiť a krv je zahustená. Vaša čistička organizmu, lymfa, nestíha normálne fungovať, prietok krvi sa zhoršuje, čo vám spôsobuje mnohé zdravotné problémy. Práve vďaka lymfodrenáži sa prietok lymfy dokáže v priebehu 24 hodín až 5násobne zvýšiť .

Je to veľmi jemná a uvoľňujúca technika, ktorá má tieto účinky:

  • odvodnenie organizmu
  • detoxikácia tela
  • podpora látkovej výmeny
  • naštartovanie imunitného systému
  • prekrvenie pokožky a prečistenie pleti
  • pomáha eliminovať celulitídu

Thajská masáž

Poskytuje hneď niekoľko výhod pre vaše zdravie. Posilňuje imunitný systém, zlepšuje krvný obeh a krvný tlak, uvoľňuje svalstvo, zlepšuje flexibilitu svalstva, pomáha pri bolestiach chrbta a posilňuje kĺby. Prinavracia duševnú rovnováhu a vnútorný pokoj, napomáha zvyšovať koncentráciu tela a mysle. Účinky sa dostavia okamžite a vy budete odchádzať príjemne nabudení. Službu ponúka profesionálna masérka z Thajska.

Mäkké techniky

Masáž, pri ktorej sa pracuje s mäkkými tkanivami bez použitia oleja. Tieto techniky sú veľmi účinné hlavne pri odstraňovaní migrén a bolestiach hlavy, ktoré sú často spôsobené blokádami v oblasti krčnej chrbtice. Uvoľnením krčnej chrbtice napomáhame tiež pri zlepšení látkovej výmeny, zlepšení zraku a zmiernenia tlaku v očnom pozadí.

Máte otázky ?