Nebojte sa tetovania! U nás bude prirodzené a trvácne

Nebojte sa tetovania! U nás bude prirodzené a trvácne

Neforemné hrubé linky a ohraničené pery sa dnes nenosia. Prichádzame s novou metódou tetovania, ktoré nevyzerá umelo a vaše okolie si ani nevšimne, že ide práve o tetovanie. Chcete iba efekt jemne narúžovanej pery? Žiaden problém. Tetujeme linky, oči, ale aj obočie

Ideálne pred dovolenkou. Približne týždeň pre dovolenkou odporúčame mať procedúru ukončenú a pleť dostatočne hydratovať, aby ste zabezpečili stabilizáciu farby a dokonalý efekt s prirodzeným výrazom. Tetovanie sa skladá z nanesenia prvej vrstvy a následne po cca 5 týždňoch dotetovania. Každá pokožka totiž inak reaguje a môže sa stať, že niektoré časti na prvýkrát neudržia plnú farbu. Za obe tetovania zaplatíte iba raz.

PERY
Nechcete vyzerať stále výrazne narúžovane? Máme niekoľko druhov farieb, ktoré sa dajú zmiešať. Navyše si môžete vybrať, či chcete plné tetovanie pier, alebo vytieňované polovičné. Tetovanie vydrží 4 až 5 rokov. Máte ustúpenú peru? Chcete mať výraznejšie mäsitejšie pery? Tetovanie ich vie jemne zväčšiť.
Cena: 250 – 300 eur

OBOČIE
Vydrží dva roky. Táto metódia je založená na metóde kopírovania rastu vašich chĺpkov. Vyrobíme vám prirodzené jemne zvýraznené obočie, navyše v prirodzenej farbe. Už žiadne tenké čierne plné čiary, ktoré nevyzerajú jemne.
CENA: 200 eur

LINKY
Dokonalá linka je hotové umenie. Tie, ktoré sa dlhé roky trápia denne s jej tvarovaním vedia svoje. Prirodzený dokonalý tvar kopírujúci perfektne vaše oko. Tak má vyzerať aj tetovanie, ktoré od klasickej linky neodhadnete.
CENA: horná lika 100 eur
Spodná linka 100 eur

AKCIA: pri oboch linkách máte zľavu 30% z ceny

 
Rezervujte si termínObjednajte sa telefonicky: 0910 910 176