O nás – Gold Studio

O nás

Viac ako 20 rokov skúseností a neustáleho objavovania vo svete kozmetiky a krásy, ktoré zdieľame
s našimi zákazníčkami v podobe našich služieb. Zakladáme si na tom, aby ste u nás našli vždy len to
najkvalitnejšie a najefektívnejšie, či už ide o klasické alebo prístrojové ošetrenia. Vďaka tomu
dosahujeme aj neinvazívnymi metódami výsledky porovnateľné s invazívnymi a pomáhame našim
klientkam zachovať a zvýrazniť ich prirodzenú krásu.

vierka

Vierka Putzová

majiteľka a kozmetička

Vierka je inšpiráciou a srdcom celého Gold Studia. Práve jej nadšenie pre krásu a kozmetiku stálo pri zrode celého projektu a dodnes ju neustále poháňa dopredu. Sama dbá o zachovanie svojej mladistvej vizáže a prirodzenej krásy a to isté sa snaží ponúknuť svojim klientkam. Preto je vždy otvorená ďalším produktom a prístrojom a novinky osobne otestuje, aby vedela, čo presne ponúka svojim zákazníčkam. Svoje znalosti a takmer 20ročné skúsenosti nepredáva len im v podobe perfektných služieb, ale aj mladšim kolegyniam, ktoré pod jej krídlami o to rýchlejšie môžu rozviť svoj potenciál.

valeria putz

Valéria Putz

make-up artist a kozmetička

Mladá a výnimočne talentovaná. To ja Valeria Putz, ktorá má už za sebou fotenie pre reklamy, časopisy ale aj líčenie pre prestížne podujatia. Svoj výnimočný cit pre zvýraznenie prirodzenej krásy potvrdila aj úspechmi na niekoľkých súťažiach vrátane 1. miest na Naj celebrita - Make-Up Nitra a Sothys Paris -Parisian Chic Style Show. Medzi jej pravidelné zákazníčky patri aj moderátorka Martina Šimkovičová. Valeria je však talent všestranný a preto sa k nej môžete objednať aj na kozmetiku, či si nechať vyčarovať na tvári permanentný make-up prispôsobený presne vašim črtám tváre. Viac o nej a jej práci nájdete tu.

agi

Agi Nagyová

recepčná

Naša recepčná Agi je pre svoju profesiu ako stvorená - prácu s ľuďmi totižto miluje a rada si vypočuje, čo majú zákazníčky na srdci. A prirodzene, ešte radšej je, keď počuje, že od nás odchádzajú spokojné a cítili sa v Gold Studiu výborne. Našťastie, podľa jej vlastných slov, takto sa s ňou lúči väčšina a o to viac ju jej práca teší. Veľkým plus je pre ňu aj to, že pracuje v kozmetickom salóne. Ako prevažná časť žien, aj ona sa o seba totiž rada stará a takto je v práci doslova pri zdroji rôznych noviniek a vychytávok, ktoré ochotne odporučí aj vám.

maser

Tibor Farkas

masér

Hoci je náš masér tichý a nenápadný, o to viac vyniká svojou prácou. K jeho fantastickým výsledkom bez pochýb prispel aj jeho vlastný životný príbeh - masážam a ich blahodárnemu vplyvu sa totiž začal venovať, keď ostal na vozíčku. Odvtedy už uplnynulo 3O rokov a len ťažko by vám napadlo, že mu hrozilo, že sa už na vlastné nohy nepostaví. Po tom, čo ho rana osudu inšpirovala k štúdiu reflexnej masáže v na Masérskej škole v Piešťanoch, aplikoval túto metódu sám na sebe, až kým po roku a pol nebol opäť v poriadku. K rôznym typom masáží pridal aj záujem o alternatívne liečenie, ale aj bylinky, či kamene a dnes je sám najlepším dôkazom svojich schopností. Tie si pochvaľujú aj naše klientky, ktorým pomohol zlepšiť zdravotný stav a uľaviť od rôznych problémov. Reflexná masáž chodidiel je stále jeho obľúbenou, no vybrať si môžete aj z ďalších, ktoré nájdete tu: https://goldstudio.sk/masaze/

Napíšte nám