Od celebritnej pleti máte iba kúsok

Od celebritnej pleti máte iba kúsok

Málokedy sa stane, že známa osobnosť odhalí tajomstvo svojej krásnej vypnutej pokožky. Hollywoodska hviezda Sharone Stone však odhalila ako aj vo svojich 59 rokoch vyzerať perfektne. Pomohla jej k tomu procedúra s Vital injektorom, ktorú nájdete aj v našej ponuke.

Tajomstvo pevnej pleti odhalené. Ide o kúru s názvom Restilane Skinbooster a jej tajomstvom je kyselina hyalurónová. Výsledkom je okamžitá hydratácia a omladzujúci efekt. Práve vďaka hydratovaniu vydrží efekt po procedúre až 6 mesiacov.

O čo ide?
Ošetrenie s Vital Injectorom funguje na báze obnovenia hydratácie, zlepšenia pružnosti, kvality a štruktúry kože. Dochádza k bezpečnému celoplošnému ošetreniu danej lokality a k vypnutiu vrások.

VÝHODY OŠETRENIA
• omladenie tváre, krku, dekoltu , okolia očí a rúk,
• hydratuje, zlepšuje elasticitu a štruktúru pokožky,
• jemné a prirodzené vyhladenie pleti zvnútra,
• jemnejšia, žiarivejšia a rozjasnená pokožka,
• nie je potrebná rekonvalescencia.
PRIEBEH OŠETRENIA
Absolútnou výhodou prístroja VITAL INJECTOR je možnosť vákuového nasatia. Počas ošetrenia sa “pištoľ” prikladá na kožu a tú pod tlakom nasaje, z hlavice prístroja následne vystrelí päť ihličiek, ktoré vmiešajú do cielenej ošetrovanej plochy výplňový materiál – kyselinu hyalurónovú a vitamíny. Procedúra sa robí pod lokálnou anestéziou. VITAL INJECTOR ako jediný umožňuje celoplošnú hydratáciu, nakoľko je kyselina hyalurónová úplne rovnomerne rozložená. Ide o jednoduchšie, rýchlejšie a efektívnejšie ošetrenie – presné dávkovanie a dlhodobé výsledky. Efekt po zákroku je okamžitý.
OŠETROVANÉ OBLASTI
• tvár, krk a dekolt,
• okolie očí,
• ruky.
DOBA ZOTAVENIA
Zákrok je nenáročný a po ošetrení je pokožka mierne začervenaná, avšak už na druhý deň je možné použiť na pokožku make-up. Ošetrenie s prístrojom VITAL INJECTOR je možné podstúpiť počas celého roka, avšak nesmie sa vykonávať počas tehotenstva, kojenia a aktívneho kožného ochorenia. Ideálne je procedúru opakovať 3-krát v priebehu troch týždňov a po pol roku opäť absolvovať kúru.

CENA
uvádzacia cena 200 eur – nezľavnená cena 250 eur

 
Rezervujte si termínObjednajte sa telefonicky: 0910 910 176