Odstránenie pigmentových škvŕn – Gold Studio
ošetrenie pleti

CENNÍK:

 

Ošetrenie prístrojom ONETEC 10 minút – 25 €
Ošetrenie prístrojom ONETEC 20 minút – 49 €
Ošetrenie prístrojom ONETEC 30 minút – 69 €
Ošetrenie prístrojom ONETEC 45 minút – 85 €
Ošetrenie prístrojom ONETEC 60 minút (celé telo) – 99 €
Chemický peeling – 50 €
Chemický peeling balík 6 ošetrení – 250 €
Fotorejuvenizácia tváre – 100 €
Fotorejuvenizácia tvár + krk – 130 €
Fotorejuvenizácia tvár + krk + dekolt – 160 €
Fotorejuvenizácia balík – 5 + 1 zdarma

kozmetika

Odstránenie pigmentových škvŕn

Recept na žiarivú pleť presne pre Vás

Na odstraňovanie a eliminovanie pigmentových škvŕn v Gold Studiu využívame niekoľko metód podľa množstva a typu škvřn, ako aj podľa potrieb konkrétnej pokožky.

LOKALIZOVANÉ OŠETRENIE

Najefektívnejšie je odstránenie fliačikov prístrojom ONETEC®, ktorý dokáže jednorázovo, bez poškodenia tkaniva odstrániť nežiaducu pigmentáciu bez toho, aby zanechal akúkoľvek stopu. Ide o prvý prístroj, ktorý pre kozmetické účely využíva metódu RWS – transformáciu špeciálne modulovaných vysokofrekvenčných impulzov na teplo.

OŠETRENIE ROZSIAHLEJŠÍCH PIGMENTOVÝCH ŠKVŔN

Väčšie množstvo pigmentových škvŕn ošetrujeme chemickým peelingom, ktorý odstraňuje poškodené vrstvy pleti, celkovo preliečuje a omladzuje. Sedenie je potrebné opakovať aspoň 5 krát a dočasne sa vyhýbať pobytu na slnku, či v soláriu.

Druhou možnosťou v prípade výraznejšieho množstva pigmentu je fotorejuvenizácia, ktorá omladzuje pokožku tepelným pôsobením intenzívneho pulzného svetla. Aj tento zákrok je potrebné opakovať aspoň 5 krát, no výhodou v porovnaní s chemickým peelingom je, že vďaka vysokej kvalite a bezpečnosti prístroja, ktorý odvádza ultrafialové žiarenie, sa nemusíte vyhýbať slnku. Preto nie je potrebný ani kontaktný gél používaný pri iných fotorejuvenizačných prístrojoch a je možné požívať ho častejšie a dokonca aj počas letných mesiacov.

Pre lepší výsledok a prevenciu klientkam odporúčame kozmetiku na domáce ošetrenie, ktorá je schopná pleť zjednotiť a rozjasniť.

KOMBINOVANÉ OŠETRENIE

V prípade potreby je možné využiť kombináciu jednotlivých ošetrení – po zosvetlení škvŕn chemickým peelingom alebo fotorejuvenizáciou odstrániť tie najproblematickejšie lokálne prístrojom ONETEC®.

Máte otázky ?