Odstránenie tetovania – Gold Studio

CENNÍK

Do 30 minút – 50 €
Hodina – 100 €

kozmetika

Odstránenie tetovania

Vygumujeme vaše staré chyby 

Gold Studiu ponúkame revolučnú techniku na odstránenie nežiadúceho tetovania a permanentného make-upu. Americká technológia REJUVI, disponuje oproti ostatným postupom viacerými inovatívnymi vlastnosťami:

  • nejedná sa o korekčné tetovanie prekrytím pôvodného tetovania, ani o odstránenie tetovania laserom či zbrúsením
  • v prípade dôkladne prevedeného ošetrenia po zákroku sa ošetrený povrch zahojí bez jaziev za pomoci protizápalového krému a polysiloxan gelu
  • zákrok je menej bolestivý ako iné postupy na odstránenie tetovania
  • odstraňuje každú tetovaciu farbu (napr. pri zákroku laserom nie je možné odstrániť modrú a zelenú farbu)
  • je podstatne lacnejší ako doteraz aplikované postupy
  • nemá iné nepríjemné vedľajšie účinky (napr. hyperpigmentáciu,hypopigmentáciu, …)

REJUVI TATTOO REMOVER využíva jedinečný chemický mechanizmus zmäkčenia tetovaných pigmentov, ktoré postupne prechádzajú na povrch pokožky vo forme chrasty, s ktorou tetovacie pigmenty odchádzajú. 

Na odstránenie nežiadúceho permanentného make-upu sú zvyčajne potrebné 1 -2 sedenia, tetovanie vyžaduje 2-7 procedúr v závislosti od veľkosti a hĺbky. Riziko zjazvenia je minimálne, zaleží aj od predispozície a zodpovednosti klienta. Po prvom ošetrení je nutné nechať pokožku 2-3 mesiace regenerovať a o ošetrované miesto sa po odpadnutí chrasti starať špeciálnymi krémami, ktoré zákazník obdrží po absolvovaní zákroku ako súčasť procedúry.

*Pred zákrokom sa nesmie piť alkohol, klient by nemal byť hladný a koža na ošetrovanom mieste nesmie byť inak poškodená (napr. zápalom).

 

Máte otázky ?