Odstránenie výrastkov a kazov pleti – Gold Studio
plet zeny

CENNÍK:

Ošetrenie 10 minút – 25 €
Ošetrenie 20 minút – 49 €
Ošetrenie 30 minút – 69 €
Ošetrenie 45 minút – 85 €
Ošetrenie 60 minút (celé telo) – 99 €

kozmetika

Odstránenie výrastkov a kazov pleti

Predstavujeme vám kľúč k dokonalej pokožke

Koniec agresívnych ošetrení s nepríjemnými vedľajšími účinkami. Výrastky, fľaky, fibrómy, hemangiómy, teleangiektázie, kuperóza, či starecké škvrny a popraskané cievky – tých všetkých sa môžete u nás zbaviť vďaka výnimočnému prístroju ONETEC. Ten si šetrne a pri tom mimoriadne efektívne dokáže poradiť s rôznymi typmi poškodenia, defektov a výrastkov pokožky na tvári ako aj na tele. Dĺžka ošetrenia je individuálna, podľa vašich potrieb trvá od 15 do 60 minút. Výsledky sú vo väčšine prípadov viditeľné už po prvých sekundách. Dobrou správou je, že k požadovaným výsledkom obvykle stačí jediné stretnutie. Hoci ošetrenie môže byť nepríjemné, pre väčšinu klientov je znesiteľné. Na požiadanie je možné použiť krém na lokálne znecitlivenie.

V prípade záujmu odporúčame našim klientom kozmetiku na domáce ošetrenie, ktorá im pomôže predísť vzniku opakovaných alebo ďalších nedostatkov krásy.


ONETEC® je prvý prístroj, ktorý pre kozmetické účely využíva metódu RWS – transformáciu špeciálne modulovaných vysokofrekvenčných impulzov na teplo. Navyše obsahuje rádiofrekvenčnú jednotku, ktorá efektívne ošetruje vrásky a spevňuje spojovacie tkanivá.

Máte otázky ?