Zbohom celulitída – Gold Studio

CENNÍK:

Ošetrenie BODYKA kavitácia – 50 € Balíček BODYKA kavitácia – 5 + 1 zdarma Telový peeling – 30 €

Telo

Zbohom celulitída

Trápi vás celulitída? Tak je načase s ňou zatočiť! Tento estetický problém sa totiž postupom času nielen zhoršuje, ale je aj ťažšie odstraniteľný. Tukové bunky a hrčky sú čoraz výraznejšie a pevnejšie, preto je ich v neskorších štádiách čoraz ťažšie rozpustiť. Objednajte sa preto už dnes na konzutláciu, kde pre vás vyberieme najvhodnejšie z našich neinvazívnych ošetrení. Všetky procedúry su nielen veľmi efektívne ale aj šetrné a bezpečné, pretože v Gold Studio používame vysoko kvalitné prístroje od overených výrobcov. Kúru vyskladáme presne pre vás, aby sme dosiahli čo najlepšie výsledky.

BODYKA – kavitávia

Tento kavitačný prístroj je určený predovšetkým na lokálne ošetrenia. Nízkofrekvenčný ultrazvuk pôsobí hĺboko v tukových tkanivách, kde vytvára mikrobublinky, ktoré spôsobujú nenávratnú implóziu tukových buniek. Kúra pozostáva z 5 až 8 sedení.

Telový peeling

Pre lepší výsledok odporúčame kombinovať s telovým peelingom, ktorý nahreje pokožku, následne dochádza k rozpúšťaniu tuku a eliminácii celulitídy, pričom sa odstránia aj odumreté bunky. Peeling je možné absolvovať aj samostatne. 

* prístrojové ošetrenia neodporúčame ľuďom, ktorí prekonali onkologické ochorenie, ošetrenie môžu absolvovať po podpísaní zodpovednosti. Combivac a Bodyka sú nevhodné aj pre klientov, ktorí majú v tele nejaké kovové časti ako umelé kĺby. Tieto prístroje totiž vysielajú signály, ktoré by sa od kovu odrážali. Stále však môžu absolvovať lymfodrenáž. 

Máte otázky ?